search
top

Про нас

logo
 Музейний журнал
Виходить з  2004 року
Неофіційний сайт
Редколегія
На сайті ведуться ремонтно-відновлювальні роботи після серії хакерських атак.
Деякі матеріали втрачено чи змінено шляхом зовнішнього втручання невідомими.
Просимо вибачити!
Команда: А.Авдєєв, І.Макар (юрист, батальйон “Айдар”), Ю.Нерослік (арт-директор, 92 бригада ЗСУ), В.Тригуб, Г.Ключник, Н.Іванченко, В.Логвінов, С.Цапенко, В.Мезенцев, В.Карпов, М.Сядристий, Г.Ярова, І.Вікован
 

 
 

 
 
 
Матеріали сайту і журналу категорично заборонено використовувати у комерційних цілях без дозволу редакції!
Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

museum-ukraine@ukr.net


 

Журнал “Музеї України” продовжує благодійницьку програму створення  сайтів музеїв України – “Музейний сайт”!
    Ми допоможемо зареєструвати, розробимо дизайн, розмістимо фото, дамо поради з наповнення…
Запрошуємо спонсорів і меценатів, готових підтримати програму фінансово.
Музейників просимо надсилати заявки на адресу журналу: через електронну пошту журналу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Журнал “Музеї України” створено у 2004 році. Це результат журналістської програми “Музеї України” всеукраїнської акції “Лідер народної довіри”, розпочатої 2000 року.

Основне завдання – популяризація, підтримка, захист українських музеїв, розшук і повернення культурних цінностей. На нашому рахунку кілька вдалих інформаційних кампаній з врятування музейних закладів, проведених у співпраці з найбільшими ЗМІ України та інших країн.

Часопис став одним з основних фігурантів легендарної операції “Козацькі регалії”, причетний до розшуків шаблі і архівів Мазепи, сенсаційних розслідувань козацької епохи, часів УНР… Редакція має розгалужені міжнародні контакти, співпрацює з експертами  відомих аукціонних структур, потужними антикварними салонами, мистецькими галереями світу…

Журналісти у постійному контакті з відомими істориками, музейниками, громадськими діячами. Нас реально підтримують народні депутати України з багатьох фракцій, державні службовці, співробітники силових структур, дипломати.

“Музеї України” учасники і лауреати багатьох міжнародних виставок. Сайт журналу входить до списку провідних україномовних ресурсів світу, маючи аудиторію у 100 країнах.

top