Кропивницький чекає!

14570215_692154804292934_3387657960875823014_nКІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ

10 січня 2017 року о 12.00 буде проведено презентацію участі  у семінарі «Дослідження та реставрація рухомих пам’яток Музейного фонду України, присвяченого приєднанню держави України до ІССROM, який відбувся 23.12.2016  року у Києві в Національному музеї Тараса Шевченка. Вхід  на презентацію вільний.

Проводить: Валентина Ноженко – головний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею

10 січня 2017 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас  із виготовлення виробів з кольорового паперу «Півник»

Проводить: Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ                                   і Вітчизна»

11 січня 2017 року об 11.00 буде проведено презентацію участі у тренінгу програми «Музей у відкритому просторі» («Публічна освіта через публічний простір: доступно всім»), який реалізовувала ініціативна група «Urban COYC» разом з ХМГО «Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу та інновацій» для керівників музеїв районних центрів Херсонської області (відбувався 29.11-02.12.2016). Вхід на презентацію вільний.

Проводить: Тетяна Ткаченко – директор Кіровоградського обласного художнього музею

12 січня 2017 року об 11.00 буде відкрито виставку пам’яті художника-земляка Юрія Ботнара «Пам’яті митця». Вхід на відкриття виставки вільний

12 січня 2017 року о 14.00 буде проведено програму «Українські традиції та звичаї» для вихованців міського Центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

Проводить: Олена Степанок – завідуюча  відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

12 січня 2017 року о 15.00 буде відкрито виставку робіт вихованців народного колективу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» (керівник – Тетяна Стороженко) до дня народження Марії Приймаченко  (1908-1997). Вхід на відкриття виставки вільний

13 січня 2017 року о 14.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде проведено майстер-клас із образотворчого мистецтва «Новорічне диво»

Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

13 січня 2017 року о 16.00 запрошуємо усіх любителів образотворчого мистецтва на публічну лекцію «Естетика на пальцях», яку проведе Олег Юров (м. Київ) – художник, поет, філософ живопису. Вхід на лекцію вільний

У обласному художньому музеї проводиться безстрокова акція «ЗАМАСКОВАНА ТУРБОТА» (плетіння маскувальних сіток для військових). Долучитися можуть усі бажаючі  в робочий час музею.

Також діє програма для дітей та батьків «Залиш дитинку на годинку» (мистецькі цікавинки: майстер-класи, ігри, перегляд мультиплікаційних фільмів та ін.)

Обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста переглянути наступні стаціонарні експозиції:

- «Західноєвропейське та російське мистецтво ХVIII – початку ХХ століття»;

- «Сакральне мистецтво»;

- експозиційний проект – картину Войцеха Коссака (1856-1942)  «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року»;

- виставку голограм «Археологічні скарби України»;

- експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва

Крім постійної експозиції можна побачити:

- персональну виставку робіт «Декларація Валерія Давидова» (до 10.01.2017);

- виставку «Обличчям до обличчя» Сергія та Олени Литвишків.

В музеї діє поличка «Єлисаветградського книговиру «Буккросінгу»

Музей відкритий для відвідування:

Вівт.– Чт.: з 9.00 до 18.00;

Пон., Пт., Сб.: з 9.00 до 17.00;

Неділя – вихідний (працюємо за індивідуальними замовленнями).

З 1 жовтня 2016 року затверджено нові тарифи:

Вартість вхідного квитка в музей:

- для дошкільнят – 4 грн.,

- для школярів та студентів – 6 грн.,
- для пенсіонерів – 7 грн.,

- для дорослих –  11 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування груп:

- Оглядова екскурсія: для дорослих – 72 грн.,

для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 36 грн.

- Тематична екскурсія: для дорослих – 36 грн.,

для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів –  18 грн.

- Участь у майстер-класі – 21 грн.

Адреса музею: м. Кропивницький, вул. В.Перспективна, 60.
Телефони для довідок: (0522) 24-42-73, 22-36-98

Також ви маєте можливість переглянути:

- виставку репродукцій творів Сальвадора Далі в БК «Авіатор» Кіровоградської льотної академії  Національного авіаційного університету;

виставку художніх творів члена Національної спілки художників України Фелікса Полонського в обласній філармонії;

- виставку художніх творів «Весняний пленер у Дендропарку»                             у конференц-залі обласної державної адміністрації.

Шановні відвідувачі! Ми працюємо для Вас та постійно намагаємося покращити якість нашої роботи, зробити відвідування музею більш комфортним.

Відвідувачі мають доступ до Wi Fi.

Дякуємо, що Ви з нами!