Музей сакрального мистецтва у власному домі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В місті Косів Івано-Франківської області відомий український митець Тарас Стринадюк створив музей, де експонуються гуцульські старожитності. Музей знаходиться на вулиці Грушевського, 9, у мікрорайоні «Панська долина». Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням на «Гуцулію»

До уваги відвідувачів представлені старовинні гуцульські дерев’яні хрести, ікони, декоративні тарілки, давні різьблені скрині, глечики та дзбанки.

Тарас Стринадюк добре відомий серед українських туристів та місцевих жителів не лише як майстер по дереву, але і як реставратор. В його приватній колекції не лише старожитності, котрі він збирає все життя, а й дерев’яні сакральні предмети, які він дбайливо реставрує.

Засновник музею бере участь в мистецьких проектах в Україні, багато буває за кордоном. Його роботи відомі у Франції, Канаді, Греції та Чехії.